Clasificación

1ª división

EquipoPtosXGXEXPDif.
Fillos de Breogán Fillos de Breogán
105 0 050
Keltoi Keltoi
63 0 145
Herdeiros de D. + Irmandinhos Herdeiros de D. + Irmandinhos
00 0 3-30
Estrela Vermelha Estrela Vermelha
00 0 4-65

2ª división

EquipoPtosXGXEXPDif.
Auriense Auriense
105 0 093
Turonia Turonia
84 0 254
Cambados Cambados
63 0 3-8
Keltoi Estibadores Keltoi Estibadores
21 0 5-77
Lume de Beltane + Independiente Lume de Beltane + Independiente
21 0 4-62

Resultados

29/10/2022

Segunda división
29/10 16:00
Cambados
Cambados
17
15
Turonia
Turonia
Campo
O Pombal (Cambados)
Campo
María Victoria Benavides Rodríguez
Primeira división
29/10 19:30
Herdeiros de D. + Irmandinhos
Herdeir./Irmand.
26
31
Keltoi
Keltoi
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
Victor Martínez Domínguez
Segunda división
30/10 16:15
Auriense
Auriense
33
8
Lume de Beltane + Independiente
Lume/Independiente
Campo
Campo da Universidade (Ourense)
Campo
Elisabeth Brea
Primeira división
30/10 17:30
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
17
31
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Campo de Chaián (Trazo)
Campo
María López Hervés

05/11/2022

Segunda división
05/11 18:30
Turonia
Turonia
35
16
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
Campo
Campo de Chaín (Gondomar)
Campo
Roi Iglesias Corrales
Segunda división
05/11 21:00
Lume de Beltane + Independiente
Lume/Independiente
14
19
Cambados
Cambados
Campo
A Seca (Poio)
Campo
Marcos Gañete Picáns

12/11/2022

Primeira división
12/11 13:45
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
30
26
Keltoi
Keltoi
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
María López Hervés
Primeira división
05/02 (adiado) Pte. hora
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
vs.
Herdeiros de D. + Irmandinhos
Herdeir./Irmand.
Campo
Campo de Chaián (Trazo)
Campo
-

19/11/2022

Segunda división
19/11 12:30
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
19
37
Auriense
Auriense
Campo
ETEA (Vigo)
Campo
Jose Antonio Carballeda Sangiao
Segunda división
19/11 12:45
Turonia
Turonia
39
7
Lume de Beltane + Independiente
Lume/Independiente
Campo
Campo de Chaín (Gondomar)
Campo
María Victoria Benavides Rodríguez

26/11/2022

Segunda división
26/11 14:15
Auriense
Auriense
25
21
Turonia
Turonia
Campo
Campo da Universidade (Ourense)
Campo
María López Hervés
Segunda división
26/11 18:00
Cambados
Cambados
29
16
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
Campo
O Pombal (Cambados)
Campo
Roi Iglesias Corrales
Primeira división
27/11 17:30
Herdeiros de D. + Irmandinhos
Herdeir./Irmand.
20
27
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
María Victoria Benavides Rodríguez

10/12/2022

Segunda división
10/12 10:35
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
24
23
Lume de Beltane + Independiente
Lume/Independiente
Campo
ETEA (Vigo)
Campo
María Victoria Benavides Rodríguez
Primeira división
10/12 12:30
Keltoi
Keltoi
51
16
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
ETEA (Vigo)
Campo
María Victoria Benavides Rodríguez
Segunda división
10/12 16:00
Turonia
Turonia
27
19
Cambados
Cambados
Campo
Campo de Chaín (Gondomar)
Campo
Victor Martínez Domínguez

14/01/2023

Segunda división
14/01 10:45
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
29
30
Turonia
Turonia
Campo
ETEA (Vigo)
Campo
Roi Iglesias Corrales
Primeira división
14/01 (adiado) 12:20
Keltoi
Keltoi
vs.
Herdeiros de D. + Irmandinhos
Herdeir./Irmand.
Campo
ETEA (Vigo)
Campo
Roi Iglesias Corrales
Primeira división
14/01 15:30
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
28
21
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
Marcos Gañete Picáns
Segunda división
15/01 17:20
Auriense
Auriense
35
16
Cambados
Cambados
Campo
Campo da Universidade (Ourense)
Campo
-

21/01/2023

Segunda división
21/01 16:00
Cambados
Cambados
19
20
Lume de Beltane + Independiente
Lume/Independiente
Campo
O Pombal (Cambados)
Campo
María López Hervés
Primeira división
22/01 14:30
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
29
11
Herdeiros de D. + Irmandinhos
Herdeir./Irmand.
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
Jorge Teijeiro Martínez
Segunda división
22/01 16:15
Auriense
Auriense
43
16
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
Campo
Campo da Universidade (Ourense)
Campo
-
Primeira división
22/01 17:15
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
22
31
Keltoi
Keltoi
Campo
Campo de Chaián (Trazo)
Campo
María Victoria Benavides Rodríguez

28/01/2023

Segunda división
28/01 16:00
Cambados
Cambados
vs.
Auriense
Auriense
Campo
O Pombal (Cambados)
Campo
María López Hervés
Primeira división
29/01 18:00
Herdeiros de D. + Irmandinhos
Herdeir./Irmand.
vs.
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
Roi Iglesias Corrales
Segunda división
29/01 18:30
Lume de Beltane + Independiente
Lume/Independiente
vs.
Turonia
Turonia
Campo
A Seca (Poio)
Campo
Marcos Gañete Picáns

04/02/2023

Segunda división
Pte. data Pte. hora
Lume de Beltane + Independiente
Lume/Independiente
vs.
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
Campo
Pte. campo
Campo
-
Segunda división
Pte. data Pte. hora
Turonia
Turonia
vs.
Auriense
Auriense
Campo
Pte. campo
Campo
-

11/02/2023

Primeira división
Pte. data Pte. hora
Keltoi
Keltoi
vs.
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Pte. campo
Campo
-
Segunda división
Pte. data Pte. hora
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
vs.
Cambados
Cambados
Campo
Pte. campo
Campo
-
Segunda división
Pte. data Pte. hora
Lume de Beltane + Independiente
Lume/Independiente
vs.
Auriense
Auriense
Campo
Pte. campo
Campo
-