Fase de grupos

Grupo A

EquipoPtosXGXEXPDif.
Fillos de Breogán Fillos de Breogán
84 0 079
Auriense Auriense
42 0 232
Cambados Cambados
00 0 4-111

11/03/2023

Grupo A
11/03 14:45
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
30
0
Cambados
Cambados
Campo
Arsenio Iglesias
Campo
Jorge Teijeiro

25/03/2023

Grupo A
26/03 16:00
Auriense
Auriense
29
33
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Universidade
Campo
María López

15/04/2023

Grupo A
15/04 18:45
Cambados
Cambados
10
36
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Pombal
Campo
María Benavides

22/04/2023

Grupo A
22/04 16:30
Auriense
Auriense
30
0
Cambados
Cambados
Campo
Universidade
Campo
-

13/05/2023

Grupo A
13/05 17:00
Cambados
Cambados
9
34
Auriense
Auriense
Campo
Pombal
Campo
Jorge Teijeiro

20/05/2023

Grupo A
20/05 12:30
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
34
15
Auriense
Auriense
Campo
Arsenio Iglesias
Campo
Jorge Teijeiro

Grupo B

EquipoPtosXGXEXPDif.
Estrela Vermelha Estrela Vermelha
84 0 071
Keltoi Keltoi
42 0 253
Independiente + Lume de Beltane Independiente + Lume de Beltane
00 0 4-124

11/03/2023

Grupo B
11/03 10:45
Keltoi
Keltoi
30
0
Independiente + Lume de Beltane
Indep. de Beltane
Campo
ETEA
Campo
Roi Iglesias

25/03/2023

Grupo B
26/03 20:00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
23
22
Keltoi
Keltoi
Campo
Chaián
Campo
María Benavides

15/04/2023

Grupo B
16/04 20:00
Independiente + Lume de Beltane
Indep. de Beltane
11
49
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
A Seca
Campo
Jorge Teijeiro

22/04/2023

Grupo B
23/04 18:00
Independiente + Lume de Beltane
Indep. de Beltane
5
31
Keltoi
Keltoi
Campo
A Reiboa
Campo
Jorge Teijeiro

13/05/2023

Grupo B
14/05 19:30
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
30
0
Independiente + Lume de Beltane
Indep. de Beltane
Campo
Chaián
Campo
Roi Iglesias

20/05/2023

Grupo B
20/05 12:15
Keltoi
Keltoi
25
27
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
ETEA
Campo
Marcos Gañete

Grupo C

EquipoPtosXGXEXPDif.
Herdeiros de D. + Irmandinhos Herdeiros de D. + Irmandinhos
84 0 087
Turonia Turonia
42 0 2-14
Keltoi Estibadores Keltoi Estibadores
00 0 4-73

11/03/2023

Grupo C
11/03 12:30
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
22
27
Turonia
Turonia
Campo
ETEA
Campo
Roi Iglesias

25/03/2023

Grupo C
25/03 10:00
Turonia
Turonia
26
39
Herdeiros de D. + Irmandinhos
Herdeirinhos
Campo
Chaín
Campo
Roi Iglesias

15/04/2023

Grupo C
07/05 11:10
Herdeiros de D. + Irmandinhos
Herdeirinhos
32
20
Turonia
Turonia
Campo
Callobre
Campo
María Benavides

22/04/2023

Grupo C
23/04 17:30
Herdeiros de D. + Irmandinhos
Herdeirinhos
48
16
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
Campo
Callobre
Campo
Roi Iglesias

13/05/2023

Grupo C
24/05 22:00
Turonia
Turonia
26
20
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
Campo
Chaín
Campo
María Benavides

20/05/2023

Grupo C
20/05 10:45
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
0
30
Herdeiros de D. + Irmandinhos
Herdeirinhos
Campo
ETEA
Campo
Jorge Teijeiro

Fase final

Pendente.