Calendario

Fase apertura: Clasificación

1ª división (apertura)

EquipoPtosXGXEXPDif.
Fillos de Breogán Fillos de Breogán
126 0 0 150
Estrela Vermelha Estrela Vermelha
63 0 3 7
Keltoi Keltoi
63 0 3 24
Cambados Cambados *
00 0 6 -181

2ª división (apertura)

EquipoPtosXGXEXPDif.
Herdeiros de Dhais Herdeiros de Dhais
126 0 0 144
Auriense Auriense
84 0 2 65
Turonia Turonia
42 0 4 -85
Keltoi Estibadores Keltoi Estibadores
00 0 6 -124

Resultados

16/10/2021

Sáb 16/10 - 10:40
ETEA (Vigo)
Keltoi
Keltoi4-20 (32)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha2-19 (25)
Sáb 16/10 - 12:30
ETEA (Vigo)
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.0-14 (14)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.9-23 (50)
Sáb 16/10 - 17:30
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán-
Cambados
CambadosN.P.
Dom 17/10 - 12:00
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense6-21 (39)
Turonia
Turonia0-07 (07)

23/10/2021

Sáb 23/10 - 17:00
O Pombal (Cambados)
Cambados
Cambados2-11 (17)
Keltoi
Keltoi7-15 (36)
Dom 24/10 - 19:15
Campo de Conxo (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha(00)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán(30)

30/10/2021

Sáb 30/10 - 16:00
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia
Turonia4-13 (25)
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.2-07 (13)
Sáb 30/10 - 19:00
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.5-21 (36)
Auriense
Auriense1-10 (13)

06/11/2021

Sáb 06/11 - 10:40
ETEA (Vigo)
Keltoi
Keltoi3-13 (22)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán5-18 (33)
Sáb 06/11 - 12:30
ETEA (Vigo)
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.1-05 (08)
Auriense
Auriense10-18 (48)
Sáb 06/11 - 13:45
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.11-12 (45)
Turonia
Turonia1-03 (06)
Dom 07/11 - 19:00
Campo de Conxo (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha7-20 (41)
Cambados
Cambados2-09 (15)

13/11/2021

Sáb 13/11 - 16:00
O Pombal (Cambados)
Cambados
Cambados0-05 (05)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán7-28 (49)
Dom 14/11 - 18:30
Campo de Conxo (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha7-15 (36)
Keltoi
Keltoi3-09 (18)

20/11/2021

Sáb 20/11 - 13:00
Campo de Vilatuxe (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.5-20 (35)
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.3-08 (17)
Sáb 20/11 - 17:30
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia
Turonia2-06 (12)
Auriense
Auriense4-13 (25)

27/11/2021

Sáb 27/11 - 10:40
ETEA (Vigo)
Keltoi
Keltoi14-19 (61)
Cambados
Cambados3-14 (23)
Sáb 27/11 - 12:20
ETEA (Vigo)
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.5-12 (27)
Turonia
Turonia6-11 (29)
Sáb 27/11 - 14:00
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán4-22 (34)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha2-04 (10)
Dom 28/11 - 16:45
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense5-08 (23)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.6-18 (36)

11/12/2021

Sáb 11/12 - 14:00
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán4-27 (39)
Keltoi
Keltoi6-10 (28)
Sáb 11/12 - 20:00
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia
Turonia2-07 (13)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.5-13 (28)
Dom 12/12 - 16:30
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense4-15 (27)
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.1-08 (11)
Sáb 18/12 - 18:30 (adiado)
O Pombal (Cambados)
Cambados
Cambados1-09 (12)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha6-18 (36)

15/01/2022

Dom 16/01 - 20:30
Campo de Conxo (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha-
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán-
Pte. data (adiado)
Pte. campo
Auriense
Auriense-
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.-
Sáb 15/01 - 16:30
O Pombal (Cambados)
Cambados
Cambados-
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.-
Sáb 15/01 - 19:00
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia
Turonia-
Keltoi
Keltoi-

22/01/2022

Sáb 29/01 - 12:00 (adiado)
Campo de Vilatuxe (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.-
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha-
Sáb 29/01 - 14:00 (adiado)
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán-
Auriense
Auriense-

29/01/2022

Sáb 29/01 - 10:30
ETEA (Vigo)
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.-
Turonia
Turonia-
Sáb 29/01 - 12:15
ETEA (Vigo)
Keltoi
Keltoi-
Cambados
Cambados-

05/02/2022

Pte. data
Pte. campo
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha-
Auriense
Auriense-
Pte. data
Pte. campo
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán-
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.-
Pte. data
Pte. campo
Turonia
Turonia-
Cambados
Cambados-
Pte. data
Pte. campo
Keltoi
Keltoi-
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.-

12/02/2022

Pte. data
Pte. campo
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha-
Auriense
Auriense-
Pte. data
Pte. campo
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán-
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.-

19/02/2022

Pte. data
Pte. campo
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha-
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.-
Pte. data
Pte. campo
Auriense
Auriense-
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán-
Pte. data
Pte. campo
Cambados
Cambados-
Turonia
Turonia-
Pte. data
Pte. campo
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.-
Keltoi
Keltoi-

05/03/2022

Pte. data
Pte. campo
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán-
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha-
Pte. data
Pte. campo
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.-
Auriense
Auriense-
Pte. data
Pte. campo
Turonia
Turonia-
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.-
Pte. data
Pte. campo
Cambados
Cambados-
Keltoi
Keltoi-

12/03/2022

Pte. data
Pte. campo
Keltoi
Keltoi-
Turonia
Turonia-
Pte. data
Pte. campo
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.-
Cambados
Cambados-