Clasificación

Sénior

Keltoi
Fillos de Breogán
Irmandinhos
Cambados

Shield

Auriense
Lume de Beltane
Estrela Vermelha
Mazaricos F.G.

Resultados

26/03/2022

Grupo A
26/03 11:00
Cambados
Cambados
6
14
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Marcos Gañete Picáns
Grupo A
26/03 11:30
Auriense
Auriense
9
6
Lume de Beltane
Lume Beltane
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Marcos Gañete Picáns
Grupo B
26/03 11:45
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
7
18
Keltoi
Keltoi
Campo
A Picota
Campo
-
Campo
Grupo A
26/03 12:00
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
16
5
Auriense
Auriense
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Marcos Gañete Picáns
Grupo B
26/03 12:30
Irmandinhos
Irmandinhos
20
9
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
A Picota
Campo
-
Campo
David Castro
Grupo A
26/03 12:30
Cambados
Cambados
10
3
Lume de Beltane
Lume Beltane
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Marcos Gañete Picáns
Grupo A
26/03 13:00
Auriense
Auriense
9
9
Cambados
Cambados
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Pablo Miragaya López
Grupo B
26/03 13:15
Keltoi
Keltoi
19
12
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
A Picota
Campo
-
Campo
Roi Iglesias Corrales
Grupo A
26/03 13:30
Lume de Beltane
Lume Beltane
8
18
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Pablo Miragaya López
Semifináis Shield
26/03 14:30
Auriense
Auriense
19
3
Mazaricos F.G.
Mazaricos
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Pablo Miragaya López
Semifináis Shield
26/03 15:00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
12
13
Lume de Beltane
Lume Beltane
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Pablo Miragaya López
Semifináis Sénior
26/03 15:30
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
7
1
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Pablo Miragaya López
Semifináis Sénior
26/03 16:00
Keltoi
Keltoi
17
6
Cambados
Cambados
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Pablo Miragaya López
3º/4º Shield
26/03 16:30
Mazaricos F.G.
Mazaricos
9
22
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Roi Iglesias Corrales
Final Shield
26/03 17:00
Auriense
Auriense
19
5
Lume de Beltane
Lume Beltane
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Pablo Miragaya López
3º/4º Sénior
26/03 17:30
Cambados
Cambados
3
3
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Pablo Miragaya López
Final Sénior
26/03 18:00
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
7
24
Keltoi
Keltoi
Campo
Pino do Val
Campo
-
Campo
Pablo Miragaya López