Resultados

08/05/2021

Fase rexional
08/05 12:00
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
16
3-07
20
2-14
Auriense B + Turonia
Aur.B/Turonia
Campo
ETEA (Vigo)
Campo
David Fuentes Tercero
Fase rexional
08/05 18:00
Cambados
Cambados
20
4-08
37
7-16
Keltoi
Keltoi
Campo
O Pombal (Cambados)
Campo
David Fuentes Tercero
Fase rexional
09/05 12:30
Irmandinhos
Irmandinhos
16
1-13
24
3-15
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
Campo de Callobre (A Estrada)
Campo
Roi Iglesias Corrales
Fase rexional
09/05 16:30
Auriense
Auriense
8
2-02
27
1-24
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Campo da Universidade (Ourense)
Campo
Jose Antonio Carballeda Sangiao

15/05/2021

Fase rexional
15/05 14:30
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
29
2-23
14
3-05
Keltoi
Keltoi
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
David Fuentes Tercero
Fase rexional
15/05 14:30
Auriense
Auriense
31
7-10
14
2-08
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
Campo
Campo da Universidade (Ourense)
Campo
María López Hervés
Fase rexional
16/05 11:00
Irmandinhos
Irmandinhos
33
7-12
4
1-01
Cambados
Cambados
Campo
Campo Novo (A Estrada)
Campo
Roi Iglesias Corrales
Fase rexional
16/05 18:00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
26
4-14
9
1-06
Auriense B + Turonia
Aur.B/Turonia
Campo
Campo de Conxo (Compostela)
Campo
Jose Antonio Carballeda Sangiao

29/05/2021

2ª repesca
29/05 10:45
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
vs.
Cambados
Cambados
Campo
ETEA (Vigo)
Campo
María López Hervés
2ª repesca
29/05 12:40
Keltoi
Keltoi
vs.
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
ETEA (Vigo)
Campo
María López Hervés
2ª repesca
29/05 19:30
Auriense B + Turonia
Aur.B/Turonia
19
2-13
21
2-15
Auriense
Auriense
Campo
San Pedro (Nigrán)
Campo
María López Hervés

05/06/2021

Final Shield
05/06 16:30
Cambados
Cambados
10
2-04
15
2-09
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
Campo
Campo das Gaiandas (Gondomar)
Campo
María López Hervés
Final Shield
05/06 17:45
Auriense B + Turonia
Aur.B/Turonia
15
3-06
12
1-09
Cambados
Cambados
Campo
Campo das Gaiandas (Gondomar)
Campo
Roi Iglesias Corrales
Final Shield
05/06 19:00
Keltoi Estibadores
Keltoi Estib.
10
0-10
16
2-10
Auriense B + Turonia
Aur.B/Turonia
Campo
Campo das Gaiandas (Gondomar)
Campo
María López Hervés

06/06/2021

Final Sénior
06/06 16:00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
17
3-08
13
1-10
Auriense
Auriense
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
María López Hervés
Final Sénior
06/06 17:00
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
24
5-09
15
3-06
Keltoi
Keltoi
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
Jorge Teijeiro Martínez
Final Sénior
06/06 18:00
Auriense
Auriense
26
4-14
30
6-12
Keltoi
Keltoi
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
Jorge Teijeiro Martínez
Final Sénior
06/06 19:15
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
4
0-04
13
1-10
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
María López Hervés