Resultados Liga feminina 2018/19

Xornada 1 (27-28 outubro)

Dom 28/10 – 12:30
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia
Turonia 4-09 (21)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D. 4-30 (42)
Dom 28/10 – 19:45
Manuel Regueiro (A Estrada)
Irmandinhos
Irmandinhas 0-10 (10)
Fillos de Breogán
Fillas de B. 3-10 (19)
Dom 28/10 – 19:30
Campo das Cancelas (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha 3-27 (36)
Auriense
Auriense 6-08 (26)

Xornada 2 (10-11 novembro)

Sáb 10/11 – 20:30
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D. 9-15 (42)
Keltoi
Keltoi 3-11 (20)
Dom 11/11 – 19:30
Campo das Cancelas (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha 3-16 (25)
Irmandinhos
Irmandinhas 2-15 (21)

Xornada 3 (17-18 novembro)

Dom 11/11 – 14:30
Campos da Torre (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillas de B. 3-07 (16)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D. 0-24 (24)
Dom 11/11 – 16:30
ETEA (Vigo)
Keltoi
Keltoi 2-09 (15)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha 9-21 (48)
Dom 11/11 – 16:15
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense 6-11 (29)
Turonia
Turonia 5-09 (24)

Xornada 4 (24-25 novembro)

Sáb 24/11 – 20:15
Manuel Regueiro (A Estrada)
Irmandinhos
Irmandinhas 0-07 (7)
Keltoi
Keltoi 1-06 (9)
Dom 25/11 – 14:30
Campos da Torre (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillas de B. 4-16 (28)
Auriense
Auriense 0-17 (17)

Xornada 5 (8-9 decembro)

Sáb 08/12 – 18:30
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D. 2-15 (21)
Irmandinhos
Irmandinhas 2-12 (18)
Dom 09/12 – 20:30
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia
Turonia 9-02 (29)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha 7-15 (36)

Xornada 6 (15-16 decembro)

Dom 16/12 – 17:30
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense 4-15 (27)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D. 5-13 (28)
Sáb 15/12 – 12:15
ETEA (Vigo)
Keltoi
Keltoi 2-18 (24)
Fillos de Breogán
Fillas de B. 4-15 (17)

Xornada 7 (22-23 decembro)

Dom 23/12 – 19:30
Campo das Cancelas (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha 5-17 (32)
Fillos de Breogán
Fillas de B. 0-15 (15)
Sáb 22/12 – 14:00
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia
Turonia 1-12 (15)
Irmandinhos
Irmandinhas 3-12 (21)

Xornada 8 (12-13 xaneiro)

Sáb 12/01 – 12:15
ETEA (Vigo)
Keltoi
Keltoi 5-17 (32)
Turonia
Turonia 4-11 (23)
Sáb 12/01 – 17:45
Manuel Regueiro (A Estrada)
Irmandinhos
Irmandinhas 3-14 (23)
Auriense
Auriense 3-11 (20)

Xornada 9 (19-20 xaneiro)

Dom 20/01 – 17:30
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense 2-11 (17)
Keltoi
Keltoi 2-17 (23)
Sáb 19/01 – 20:30
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D. 2-11 (17)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha 2-09 (15)
Sáb 19/01 – 14:30
Campos da Torre (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillas de B. 6-15 (33)
Turonia
Turonia 0-04 (4)

Xornada 10 (9-10 febreiro)

Sáb 06/02 – 18:15
Manuel Regueiro (A Estrada)
Irmandinhos
Irmandinhas 2-10 (16)
Turonia
Turonia 3-05 (14)
Sáb 06/02 – 20:00
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D. 4-14 (26)
Auriense
Auriense 4-12 (24)

Xornada 11 (16-17 febreiro)

Sáb 16/02 – 14:30
Campo da Torre (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillas de B. 2-08 (14)
Keltoi
Keltoi 2-12 (18)
Sáb 16/02 – 19:00
Manuel Regueiro (A Estrada)
Irmandinhos
Irmandinhas 0-08 (8)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D. 1-17 (20)
Dom 17/02 – 18:30
Campo das Cancelas (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha 8-21 (45)
Turonia
Turonia 1-04 (7)

Xornada 12 (23-24 febreiro)

Sáb 23/02 – 20:30
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D. 3-22 (31)
Fillos de Breogán
Fillas de B. 6-08 (26)
Dom 24/02 – 09:45
Campo de Coia (Vigo)
Keltoi
Keltoi 1-07 (10)
Auriense
Auriense 0-16 (16)

Xornada 13 (2-3 marzo)

Sáb 02/03 – 20:30
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia
Turonia 3-18 (27)
Fillos de Breogán
Fillas de B. 3-08 (17)
Dom 03/03 – 18:30
Campo das Cancelas (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha 2-22 (28)
Keltoi
Keltoi 2-10 (16)

Xornada 15 (23-24 marzo)

Sáb 23/03 – 14:30
Campo da Torre (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillas de B. 2-17 (23)
Irmandinhos
Irmandinhas 3-12 (21)
Dom 24/03 – 16:30
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense 4-07 (19)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha 10-16 (46)
Sáb 23/03 – 18:45
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D. 2-18 (24)
Turonia
Turonia 2-10 (16)

Xornada 16 (30 marzo – 1 abril)

Dom 31/03 – 19:00
Manuel Regueiro (A Estrada)
Irmandinhos
Irmandinhas 1-12 (15)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha 4-16 (28)
Dom 31/03 – 17:45
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense 2-19 (25)
Fillos de Breogán
Fillas de B. 4-22 (34)
Sáb 30/02 – 12:00
Campo da ETEA (Vigo)
Keltoi
Keltoi 4-10 (22)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D. 3-15 (24)

Xornada 17 (6-7 abril)

Sáb 06/04 – 17:30
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense 3-15 (24)
Irmandinhos
Irmandinhas 1-11 (14)
Sáb 06/04 – 14:30
Campo da Torre (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillas de B. 3-05 (14)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha 5-15 (30)
Sáb 06/04 – 13:00
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia
Turonia 4-13 (25)
Keltoi
Keltoi 2-13 (19)

Xornada 18 (13-14 abril)

Dom 14/04 – 19:45
Campo das Cancelas (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha 2 15 21 -8 29 5 14
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
Dom 14/04 – 20:30
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia
Turonia 1 11 14 -9 23 3 14
Auriense
Auriense
Sáb 13/04 – 10:30
ETEA (Vigo)
Keltoi
Keltoi
Irmandinhos
Irmandinhas N.P.