Clasificación final

1ª división

EquipoPtosXGXEXPDif.
Irmandinhos Irmandinhos
168 0 2212
Fillos de Breogán Fillos de Breogán
168 0 2123
Estrela Vermelha Estrela Vermelha
147 0 3145
Herdeiros de Dhais Herdeiros de Dhais
105 0 537
Pontevedra F.G. Pontevedra F.G. *
32 0 8-225
Ártabros Ártabros *
00 0 10-292

2ª división

EquipoPtosXGXEXPDif.
Irmandinhos Irmandinhos
168 0 2212
Fillos de Breogán Fillos de Breogán
168 0 2123
Estrela Vermelha Estrela Vermelha
147 0 3145
Herdeiros de Dhais Herdeiros de Dhais
105 0 537
Pontevedra F.G. Pontevedra F.G. *
32 0 8-225
Ártabros Ártabros *
00 0 10-292

Resultados

12/11/2016

2ª divisón
12/11 18:15
Keltoi
Keltoi
34
9-07
9
1-06
Terras do Eume
Terras do Eume
Campo
Campo de Samil (Vigo)
Campo
David Fuentes Tercero

19/11/2016

2ª divisón
19/11 16:30
Terras do Eume
Terras do Eume
13
3-04
30
4-18
Mecos F.G.
Mecos
Campo
Campo de Somozas (Somozas)
Campo
David Fuentes Tercero
2ª divisón
19/11 19:00
Braithreachas
Braithreachas
3
0-03
18
3-09
Dorna
Dorna
Campo
Campo Novo (A Estrada)
Campo
Juan José Lois Moreira
2ª divisón
20/11 16:00
Auriense
Auriense
31
8-07
11
2-05
Cambados
Cambados
Campo
Campo da Universidade (Ourense)
Campo
David Fuentes Tercero

26/11/2016

1ª divisón
26/11 15:00
Ártabros
Ártabros
11
3-02
37
8-13
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
Jorge Teijeiro Martínez
2ª divisón
26/11 19:00
Dorna
Dorna
22
3-13
7
2-01
Keltoi
Keltoi
Campo
Campo da Bouza (Illa de Arousa)
Campo
Anxo López Vale
1ª divisón
26/11 21:30
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
8
0-08
23
2-17
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
Juan José Lois Moreira
1ª divisón
27/11 18:30
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
20
3-11
22
4-10
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Campo das Cancelas (Compostela)
Campo
Marcos Gañete Picáns

03/12/2016

2ª divisón
03/12 15:00
Keltoi
Keltoi
8
1-05
16
1-13
Mecos F.G.
Mecos
Campo
Campo de Samil (Vigo)
Campo
Jacobo Liño Juncal
2ª divisón
03/12 16:30
Dorna
Dorna
44
8-20
6
1-03
Terras do Eume
Terras do Eume
Campo
Campo da Bouza (Illa de Arousa)
Campo
Daniel Vaamonde Espasandin
2ª divisón
04/12 12:45
Braithreachas
Braithreachas
18
2-12
12
2-06
Auriense
Auriense
Campo
Campo Novo (A Estrada)
Campo
David de la Torre Domínguez
1ª divisón
04/12 15:00
Ártabros
Ártabros
4
0-04
41
7-20
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
Daniel García Núñez

10/12/2016

1ª divisón
10/12 17:00
Irmandinhos
Irmandinhos
36
6-18
5
0-05
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
Iago Pedreira Bestillero
2ª divisón
10/12 17:00
Cambados
Cambados
11
1-08
20
2-14
Keltoi
Keltoi
Campo
O Pombal (Cambados)
Campo
Anxo López Vale
2ª divisón
10/12 17:30
Terras do Eume
Terras do Eume
8
2-02
36
9-09
Auriense
Auriense
Campo
Campo de Somozas (Somozas)
Campo
Daniel Vaamonde Espasandin

17/12/2016

2ª divisón
17/12 19:00
Terras do Eume
Terras do Eume
11
3-02
26
4-14
Braithreachas
Braithreachas
Campo
Campo de Somozas (Somozas)
Campo
Martín Fernández García
1ª divisón
17/12 19:15
Irmandinhos
Irmandinhos
70
16-22
1
0-01
Ártabros
Ártabros
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
Roberto González Pichel
1ª divisón
18/12 14:30
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
23
5-08
11
1-08
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
Juan José Lois Moreira
2ª divisón
18/12 18:30
Keltoi
Keltoi
12
2-06
16
3-07
Auriense
Auriense
Campo
Campo de Samil (Vigo)
Campo
Marcos Gañete Picáns
1ª divisón
18/12 20:00
Pontevedra F.G.
Pontevedra
10
1-07
42
10-12
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
Príncipe Felipe (Pontevedra)
Campo
Anxo López Vale

14/01/2017

2ª divisón
14/01 19:00
Braithreachas
Braithreachas
17
4-05
18
2-12
Keltoi
Keltoi
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
Martín Fernández García
2ª divisón
14/01 20:00
Dorna
Dorna
22
5-07
23
6-05
Auriense
Auriense
Campo
Campo da Bouza (Illa de Arousa)
Campo
David de la Torre Domínguez
2ª divisón
14/01 21:00
Cambados
Cambados
7
1-04
28
2-22
Mecos F.G.
Mecos
Campo
O Pombal (Cambados)
Campo
David Fuentes Tercero
1ª divisón
15/01 18:30
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
8
1-05
18
2-12
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
Jacobo Liño Juncal

21/01/2017

1ª divisón
21/01 14:00
Ártabros
Ártabros
6
0-06
27
5-12
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
David Fuentes Tercero
1ª divisón
22/01 12:00
Pontevedra F.G.
Pontevedra
5
0-05
46
8-22
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Campo de Racelo (A Lama)
Campo
Jose Antonio Carballeda Sangiao
2ª divisón
22/01 16:30
Auriense
Auriense
21
3-12
17
2-11
Mecos F.G.
Mecos
Campo
Campo da Universidade (Ourense)
Campo
Roberto González Pichel
1ª divisón
22/01 19:15
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
14
1-11
12
0-12
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
Campo das Cancelas (Compostela)
Campo
Juan José Lois Moreira

28/01/2017

2ª divisón
28/01 12:00
Auriense
Auriense
26
6-08
14
3-05
Keltoi
Keltoi
Campo
Campo da Universidade (Ourense)
Campo
Marcos Gañete Picáns
2ª divisón
28/01 13:00
Terras do Eume
Terras do Eume
7
1-04
22
5-07
Cambados
Cambados
Campo
Campo da Capela (A Capela)
Campo
Martín Fernández García
2ª divisón
28/01 17:00
Mecos F.G.
Mecos
33
5-18
3
0-03
Braithreachas
Braithreachas
Campo
Monte da Vila (O Grove)
Campo
David de la Torre Domínguez
1ª divisón
29/01 17:00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
30
0
Ártabros
Ártabros
Campo
Campo das Cancelas (Compostela)
Campo
-

04/02/2017

1ª divisón
04/02 17:00
Pontevedra F.G.
Pontevedra
7
1-04
54
14-12
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
Príncipe Felipe (Pontevedra)
Campo
Roberto González Pichel

11/02/2017

2ª divisón
11/02 18:30
Dorna
Dorna
35
4-23
7
1-04
Cambados
Cambados
Campo
Campo da Bouza (Illa de Arousa)
Campo
David de la Torre Domínguez
2ª divisón
12/02 19:00
Braithreachas
Braithreachas
7
1-04
22
3-13
Mecos F.G.
Mecos
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
Daniel García Núñez
1ª divisón
12/02 20:00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
18
3-09
20
3-11
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
Campo
Campo das Cancelas (Compostela)
Campo
Juan José Lois Moreira
1ª divisón
12/02 21:00
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
22
5-07
19
3-10
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
Campo das Mariñas (Sada)
Campo
Jorge Teijeiro Martínez

18/02/2017

1ª divisón
18/02 14:00
Ártabros
Ártabros
6
1-03
56
12-20
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
David Fuentes Tercero
1ª divisón
18/02 15:30
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
21
3-12
18
2-12
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
Campo da Raña (Rodeiro)
Campo
Roi Iglesias Corrales
2ª divisón
18/02 17:00
Terras do Eume
Terras do Eume
9
1-06
42
8-18
Dorna
Dorna
Campo
Campo da Capela (A Capela)
Campo
David de la Torre Domínguez
2ª divisón
18/02 19:30
Braithreachas
Braithreachas
18
2-12
2
0-02
Cambados
Cambados
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
Juan José Lois Moreira
1ª divisón
18/02 21:00
Irmandinhos
Irmandinhos
25
3-16
18
2-12
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
Juan José Lois Moreira

04/03/2017

1ª divisón
04/03 14:15
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
30
4-18
16
3-07
Ártabros
Ártabros
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
Jacobo Liño Juncal
2ª divisón
04/03 16:30
Terras do Eume
Terras do Eume
10
2-04
45
10-15
Keltoi
Keltoi
Campo
Campo de Somozas (Somozas)
Campo
David de la Torre Domínguez
2ª divisón
04/03 18:00
Cambados
Cambados
12
2-06
11
0-11
Auriense
Auriense
Campo
O Pombal (Cambados)
Campo
David Fuentes Tercero

11/03/2017

2ª divisón
11/03 15:00
Cambados
Cambados
21
5-06
11
2-05
Braithreachas
Braithreachas
Campo
O Pombal (Cambados)
Campo
Daniel García Núñez
1ª divisón
11/03 19:15
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
16
1-13
31
4-19
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
Campo de Curtis (Curtis)
Campo
David Fuentes Tercero
1ª divisón
11/03 21:00
Irmandinhos
Irmandinhos
19
0-19
10
0-10
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
Roi Iglesias Corrales
2ª divisón
12/03 16:30
Auriense
Auriense
30
0
Terras do Eume
Terras do Eume
Campo
Campo da Universidade (Ourense)
Campo
-
1ª divisón
12/03 20:00
Pontevedra F.G.
Pontevedra
18
2-12
17
3-08
Ártabros
Ártabros
Campo
Príncipe Felipe (Pontevedra)
Campo
Jorge Ríos Gómez

18/03/2017

2ª divisón
19/03 16:00
Braithreachas
Braithreachas
29
5-14
25
4-13
Terras do Eume
Terras do Eume
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
Jorge Teijeiro Martínez
2ª divisón
19/03 16:30
Keltoi
Keltoi
11
1-08
14
0-14
Dorna
Dorna
Campo
Campo de Samil (Vigo)
Campo
Marcos Gañete Picáns

25/03/2017

2ª divisón
25/03 16:00
Cambados
Cambados
8
0-08
37
7-16
Dorna
Dorna
Campo
O Pombal (Cambados)
Campo
David de la Torre Domínguez
1ª divisón
25/03 18:00
Ártabros
Ártabros
12
2-06
47
9-20
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
Campo de Curtis (Curtis)
Campo
Daniel García Núñez
1ª divisón
25/03 21:30
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
22
3-13
28
5-13
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
María Victoria Benavides Rodríguez
2ª divisón
26/03 17:30
Mecos F.G.
Mecos
34
8-10
18
2-12
Auriense
Auriense
Campo
Monte da Vila (O Grove)
Campo
David Fuentes Tercero
1ª divisón
26/03 19:00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
23
3-14
9
1-06
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
Campo das Cancelas (Compostela)
Campo
Anxo López Vale

01/04/2017

2ª divisón
01/04 17:00
Mecos F.G.
Mecos
25
4-13
6
0-06
Keltoi
Keltoi
Campo
Monte da Vila (O Grove)
Campo
David de la Torre Domínguez
2ª divisón
01/04 18:00
Cambados
Cambados
21
3-12
18
3-09
Terras do Eume
Terras do Eume
Campo
O Pombal (Cambados)
Campo
Jorge Teijeiro Martínez
2ª divisón
05/04 21:00
Dorna
Dorna
31
6-13
14
1-11
Braithreachas
Braithreachas
Campo
Campo da Bouza (Illa de Arousa)
Campo
Jacobo Liño Juncal

08/04/2017

2ª divisón
07/04 22:30
Mecos F.G.
Mecos
21
4-09
14
1-11
Dorna
Dorna
Campo
Monte da Vila (O Grove)
Campo
Jorge Teijeiro Martínez
2ª divisón
08/04 19:00
Auriense
Auriense
30
0
Braithreachas
Braithreachas
Campo
Campo da Universidade (Ourense)
Campo
-
1ª divisón
08/04 19:30
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
30
0
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
Campo de Curtis (Curtis)
Campo
-
1ª divisón
08/04 20:30
Irmandinhos
Irmandinhos
20
3-11
16
1-13
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
Anxo López Vale
1ª divisón
09/04 19:00
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
24
4-12
15
3-06
Ártabros
Ártabros
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
David Fuentes Tercero

22/04/2017

2ª divisón
22/04 10:15
Keltoi
Keltoi
21
3-12
17
3-08
Cambados
Cambados
Campo
ETEA (Vigo)
Campo
Jacobo Liño Juncal
2ª divisón
22/04 12:00
Mecos F.G.
Mecos
30
0
Terras do Eume
Terras do Eume
Campo
Campo descoñecido
Campo
-

13/05/2017

2ª divisón
13/05 20:00
Mecos F.G.
Mecos
22
3-13
12
2-06
Cambados
Cambados
Campo
Monte da Vila (O Grove)
Campo
Jacobo Liño Juncal
2ª divisón
14/05 12:00
Keltoi
Keltoi
23
2-17
15
1-12
Braithreachas
Braithreachas
Campo
ETEA (Vigo)
Campo
David de la Torre Domínguez
2ª divisón
14/05 16:00
Auriense
Auriense
22
1-19
11
0-11
Dorna
Dorna
Campo
Campo da Universidade (Ourense)
Campo
Daniel García Núñez

20/05/2017

2ª divisón
20/05 19:30
Dorna
Dorna
19
1-16
7
1-04
Mecos F.G.
Mecos
Campo
Campo da Bouza (Illa de Arousa)
Campo
Marcos Gañete Picáns
1ª divisón
21/05 17:00
Pontevedra F.G.
Pontevedra
7
0-07
61
14-19
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
Campo
A Chanciña (Campo Lameiro)
Campo
María Victoria Benavides Rodríguez