Clasificación final

1ª división

EquipoPtosXGXEXPDif.
Estrela Vermelha Estrela Vermelha
147 0 1 84
Irmandinhos Irmandinhos
136 1 1 71
Fillos de Breogán Fillos de Breogán
94 1 3 61
Pontevedra F.G. Pontevedra F.G.
21 0 7 -87
Mecos F.G. Mecos F.G. *
11 0 7 -129

2ª división

EquipoPtosXGXEXPDif.
Ártabros Ártabros
168 0 2 84
Herdeiros de Dhais Herdeiros de Dhais
126 0 4 17
Braithreachas Braithreachas
105 0 5 -29
Dorna Dorna
94 1 5 -3
Keltoi Keltoi
84 0 6 -3
Auriense Auriense
52 1 7 -66

Resultados

19/09/2015

Sáb 19/09 - 15:00
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Ártabros
Ártabros4-07 (19)
Auriense
Auriense3-06 (15)
Sáb 19/09 - 19:00
Campo da Bouza (Illa de Arousa)
Dorna
Dorna1-14 (17)
Braithreachas
Braithreachas2-10 (16)
Dom 20/09 - 13:15
Príncipe Felipe (Pontevedra)
Pontevedra F.G.
Pontevedra2-07 (13)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán4-19 (31)
Dom 20/09 - 18:00
Campo das Cancelas (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha8-07 (31)
Mecos F.G.
Mecos3-07 (16)

26/09/2015

Sáb 26/09 - 16:00
Campo de Samil (Vigo)
Keltoi
Keltoi4-06 (18)
Ártabros
Ártabros3-07 (16)
Sáb 26/09 - 19:00
Manuel Regueiro (A Estrada)
Braithreachas
Braithreachas0-17 (17)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.1-06 (09)
Sáb 26/09 - 19:00
Campo da Bouza (Illa de Arousa)
Dorna
Dorna9-10 (37)
Auriense
Auriense4-04 (16)
Sáb 26/09 - 20:00
Monte da Vila (O Grove)
Mecos F.G.
Mecos2-09 (15)
Irmandinhos
Irmandinhos5-14 (29)

03/10/2015

Dom 04/10 - 15:00
Campo de Samil (Vigo)
Keltoi
Keltoi1-08 (11)
Braithreachas
Braithreachas3-04 (13)
Dom 04/10 - 17:15
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense6-06 (24)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.3-04 (13)
Dom 04/10 - 18:15
Príncipe Felipe (Pontevedra)
Pontevedra F.G.
Pontevedra2-05 (11)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha12-17 (53)

24/10/2015

Sáb 24/10 - 17:30
A Baiuca (A Estrada)
Irmandinhos
Irmandinhos4-19 (31)
Pontevedra F.G.
Pontevedra3-09 (18)
Sáb 24/10 - 18:45
A Baiuca (A Estrada)
Braithreachas
Braithreachas6-05 (23)
Auriense
Auriense1-09 (12)
Sáb 24/10 - 19:00
Campo de Vilatuxe (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.4-08 (20)
Dorna
Dorna2-09 (15)
Dom 25/10 - 14:40
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán1-10 (13)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha2-08 (14)

07/11/2015

Sáb 07/11 - 14:50
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Ártabros
Ártabros9-08 (35)
Braithreachas
Braithreachas2-08 (14)
Dom 08/11 - 16:15
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense2-12 (18)
Keltoi
Keltoi7-06 (27)

21/11/2015

Sáb 21/11 - 14:45
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán2-07 (13)
Irmandinhos
Irmandinhos1-10 (13)
Sáb 21/11 - 16:00
Campo de Vilatuxe (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.2-08 (14)
Keltoi
Keltoi2-05 (11)
Sáb 21/11 - 19:30
Monte da Vila (O Grove)
Mecos F.G.
Mecos2-11 (17)
Pontevedra F.G.
Pontevedra2-10 (16)
Dom 22/11 - 14:30
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Ártabros
Ártabros5-11 (26)
Dorna
Dorna6-12 (30)

12/12/2015

Sáb 12/12 - 16:00
Campo de Vilatuxe (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.3-05 (14)
Ártabros
Ártabros5-04 (19)
Sáb 12/12 - 17:15
Monte da Vila (O Grove)
Mecos F.G.
MecosN.P.
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán-
Sáb 12/12 - 18:00
Campo da Bouza (Illa de Arousa)
Dorna
Dorna6-06 (24)
Keltoi
Keltoi1-08 (11)
Dom 13/12 - 19:00
Campo das Cancelas (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha2-10 (16)
Irmandinhos
Irmandinhos1-11 (14)

30/01/2016

Sáb 30/01 - 18:00
Monte da Vila (O Grove)
Mecos F.G.
Mecos2-04 (10)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha8-10 (34)
Sáb 30/01 - 19:30
Manuel Regueiro (A Estrada)
Braithreachas
Braithreachas0-11 (11)
Dorna
Dorna0-06 (06)
Sáb 30/01 - 21:00
Campo de Lavandeira (Culleredo)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán1-15 (18)
Pontevedra F.G.
Pontevedra2-04 (10)
Dom 31/01 - 17:00
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense1-08 (11)
Ártabros
Ártabros4-12 (24)

13/02/2016

Sáb 13/02 - 16:00
Campo da Bouza (Illa de Arousa)
Dorna
Dorna2-11 (17)
Ártabros
Ártabros4-06 (18)
Sáb 13/02 - 16:30
Manuel Pahiño (Vigo)
Keltoi
Keltoi1-05 (08)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.1-08 (11)
Sáb 13/02 - 18:15
Campo Novo (A Estrada)
Irmandinhos
Irmandinhos4-07 (19)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán0-13 (13)
Sáb 26/03 - 18:00 (adiado)
Príncipe Felipe (Pontevedra)
Pontevedra F.G.
Pontevedra6-09 (27)
Mecos F.G.
Mecos4-09 (21)

20/02/2016

Sáb 20/02 - 15:00
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Ártabros
Ártabros4-12 (24)
Keltoi
Keltoi2-04 (10)
Sáb 20/02 - 20:30
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.3-04 (13)
Braithreachas
Braithreachas1-08 (11)
Dom 21/02 - 13:30
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense6-13 (31)
Dorna
Dorna4-19 (31)

27/02/2016

Sáb 27/02 - 14:00
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Ártabros
Ártabros5-09 (24)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.1-10 (13)
Sáb 27/02 - 15:10
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán4-07 (19)
Mecos F.G.
Mecos1-02 (05)
Sáb 27/02 - 17:00
Campo de Samil (Vigo)
Keltoi
Keltoi3-10 (19)
Dorna
Dorna2-03 (09)
Sáb 27/02 - 20:15
Manuel Regueiro (A Estrada)
Irmandinhos
Irmandinhos2-13 (19)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha3-07 (16)

05/03/2016

Sáb 05/03 - 18:30
Campo da Bouza (Illa de Arousa)
Dorna
Dorna0-05 (05)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.5-11 (26)
Sáb 05/03 - 23:00
Príncipe Felipe (Pontevedra)
Pontevedra F.G.
Pontevedra1-07 (10)
Irmandinhos
Irmandinhos2-14 (20)
Dom 06/03 - 16:45
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense
Auriense3-08 (17)
Braithreachas
Braithreachas3-11 (20)
Dom 06/03 - 21:30
Campo de Calo (Teo)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha2-13 (19)
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán0-17 (17)

19/03/2016

Sáb 19/03 - 14:30
Manuel Pahiño (Vigo)
Keltoi
Keltoi2-12 (18)
Auriense
Auriense5-05 (20)
Sáb 19/03 - 19:30
Manuel Regueiro (A Estrada)
Braithreachas
Braithreachas0-04 (04)
Ártabros
Ártabros6-07 (25)

09/04/2016

Sáb 09/04 - 16:30
Manuel Regueiro (A Estrada)
Braithreachas
Braithreachas0-08 (08)
Keltoi
Keltoi5-06 (21)
Sáb 09/04 - 19:00
Manuel Regueiro (A Estrada)
Irmandinhos
Irmandinhos7-18 (39)
Mecos F.G.
Mecos2-06 (12)
Sáb 09/04 - 19:00
Campo das Cancelas (Compostela)
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha3-13 (22)
Pontevedra F.G.
Pontevedra5-06 (21)
Sáb 09/04 - 20:30
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.5-09 (24)
Auriense
Auriense0-06 (06)