Competición feminina

09/01/2016

Cuartos de final
26/12 18:30
Braithreachas
Braithreachas
0
30
Ártabras
Ártabras
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
-
Cuartos de final
09/01 14:00
Fillas de Breogán
Fillas de Breogán
36
7-15
17
4-05
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
-
Cuartos de final
09/01 17:00
Irmandinhas
Irmandinhas
29
4-17
17
3-08
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
-
Cuartos de final
09/01 17:00
Mecas F.G.
Mecas
31
5-16
29
6-11
Auriense
Auriense
Campo
Monte da Vila (O Grove)
Campo
-

16/01/2016

Semifináis
16/01 15:00
Ártabras
Ártabras
9
1-06
50
7-29
Irmandinhas
Irmandinhas
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
-
Semifináis
16/01 16:00
Fillas de Breogán
Fillas de Breogán
45
8-21
11
2-05
Mecas F.G.
Mecas
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
-

23/01/2016

Final
23/01 18:30
Irmandinhas
Irmandinhas
17
0-17
23
1-20
Fillas de Breogán
Fillas de Breogán
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
-

Clasificación final

CampioaFillas de Breogán Fillas de Breogán
FinalistaIrmandinhas Irmandinhas
SemifináisÁrtabras Ártabras / Mecas Mecas
Cuartos de finalAuriense Auriense / Braithreachas Braithreachas / Estrela Vermelha Estrela Vermelha / Pontevedra Pontevedra

Competición masculina

19/12/2015

Fase previa
19/12 16:00
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
26
4-14
11
1-08
Dorna
Dorna
Campo
Campo de Vilatuxe (Lalín)
Campo
-
Fase previa
19/12 16:00
Keltoi
Keltoi
20
2-14
14
3-05
Auriense
Auriense
Campo
Navia (Vigo)
Campo
-
Fase previa
19/12 18:30
Braithreachas
Braithreachas
1
0-01
29
5-14
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Campo Novo (A Estrada)
Campo
-
Fase previa
20/12 17:00
Pontevedra F.G.
Pontevedra
9
1-06
21
5-06
Mecos F.G.
Mecos
Campo
Príncipe Felipe (Pontevedra)
Campo
-

09/01/2016

Cuartos de final
09/01 15:00
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
12
2-06
29
7-08
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
-
Cuartos de final
09/01 16:00
Universidade da Coruña
UDC
0
30
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
-
Cuartos de final
09/01 16:00
Keltoi
Keltoi
16
1-13
20
5-05
Ártabros
Ártabros
Campo
Navia (Vigo)
Campo
-
Cuartos de final
09/01 18:30
Irmandinhos
Irmandinhos
26
2-20
7
1-04
Mecos F.G.
Mecos
Campo
Manuel Regueiro (A Estrada)
Campo
-

16/01/2016

Semifináis
16/01 14:00
Ártabros
Ártabros
14
2-08
58
13-19
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
C.D. Arsenio Iglesias (A Coruña)
Campo
-
Semifináis
16/01 17:00
Herdeiros de Dhais
Herdeiras de D.
7
1-04
22
5-07
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
-

23/01/2016

Final
23/01 19:45
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
11
1-08
20
1-17
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Campo
-

Clasificación final

CampiónIrmandinhas Irmandinhos
FinalistaEstrela Vermelha Estrela Vermelha
SemifináisÁrtabras Ártabros / Herdeiros de Dhais Herdeiros de Dhais
Cuartos de finalFillas de Breogán Fillos de Breogán / Keltoi Keltoi Vigo /Mecas Mecos / UDC
Fase previa (oitavos)Auriense Auriense / Braithreachas Braithreachas / Dorna Dorna / Pontevedra Pontevedra