Competición feminina

Horarios e resultados

Grupo A

EquipoPtosXGXEXPDif.
Irmandinhas Irmandinhas
42 0 058
Auriense + Mecas Auriense + Mecas
21 0 1-17
Braithreachas Braithreachas
00 0 2-41

20/06/2015

Grupo A
20/06 10:00
Irmandinhas
Irmandinhas
42
4-30
8
1-05
Braithreachas
Braithreachas
Campo
Campo de Praíña (Teo)
Campo
-
Campo
-
Grupo A
20/06 11:00
Braithreachas
Braithreachas
4
0-04
11
2-05
Auriense + Mecas
Aurimecas
Campo
Campo de Praíña (Teo)
Campo
-
Campo
-
Grupo A
20/06 12:00
Auriense + Mecas
Aurimecas
12
2-06
36
8-12
Irmandinhas
Irmandinhas
Campo
Campo de Praíña (Teo)
Campo
-
Campo
-

Grupo B

EquipoPtosXGXEXPDif.
Estrela Vermelha Estrela Vermelha
42 0 029
Fillas de Breogán Fillas de Breogán
21 0 1-16
Pontevedra F.G. Pontevedra F.G.
00 0 2-13

20/06/2015

Grupo B
20/06 10:30
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
25
6-07
13
3-04
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
Campo de Praíña (Teo)
Campo
-
Campo
-
Grupo B
20/06 11:30
Fillas de Breogán
Fillas de Breogán
9
2-03
26
5-11
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
Campo de Praíña (Teo)
Campo
-
Campo
-
Grupo B
20/06 12:30
Pontevedra F.G.
Pontevedra
12
3-03
13
2-07
Fillas de Breogán
Fillas de Breogán
Campo
Campo de Praíña (Teo)
Campo
-
Campo
-

Fase final

20/06/2015

5º/6º
20/06 13:30
Braithreachas
Braithreachas
7
1-04
11
2-05
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
Campo de Praíña (Teo)
Campo
-
Campo
-
Semifináis
20/06 16:30
Irmandinhas
Irmandinhas
32
6-14
3
0-03
Fillas de Breogán
Fillas de Breogán
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Semifináis
20/06 17:00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
20
4-08
16
3-07
Auriense + Mecas
Aurimecas
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
3º/4º
20/06 18:30
Fillas de Breogán
Fillas de Breogán
4
0-04
16
4-04
Auriense + Mecas
Aurimecas
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Final
20/06 19:00
Irmandinhas
Irmandinhas
29
7-08
20
5-05
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-

Clasificación final

Irmandinhas Irmandinhas
Estrela Vermelha Estrela Vermelha
AurienseMecas “Aurimecas”
Fillas de Breogán Fillas de Breogán
Pontevedra Pontevedra
Braithreachas Braithreachas

Competición masculina

Horarios e resultados

Grupo A

EquipoPtosXGXEXPDif.
Estrela Vermelha Estrela Vermelha
42 0 031
Ártabros Ártabros
10 1 1-10
Braithreachas Braithreachas
10 1 1-21

20/06/2015

Grupo A
20/06 10:00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
25
5-10
4
0-04
Braithreachas
Braithreachas
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Grupo A
20/06 11:30
Ártabros
Ártabros
2
0-02
12
4-00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Grupo A
20/06 13:00
Braithreachas
Braithreachas
8
1-05
8
1-05
Ártabros
Ártabros
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-

Grupo B

EquipoPtosXGXEXPDif.
Fillos de Breogán Fillos de Breogán
42 0 019
Pontevedra F.G. Pontevedra F.G.
21 0 1-4
Dorna Dorna
00 0 2-15

20/06/2015

Grupo B
20/06 10:30
Pontevedra F.G.
Pontevedra
12
2-06
11
2-05
Dorna
Dorna
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Grupo B
20/06 12:00
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
12
1-09
7
1-04
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Grupo B
20/06 13:30
Dorna
Dorna
6
0-06
20
3-11
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-

Grupo C

EquipoPtosXGXEXPDif.
Irmandinhos Irmandinhos
42 0 030
Auriense Auriense
21 0 1-16
Mecos F.G. Mecos F.G.
00 0 2-14

20/06/2015

Grupo C
20/06 11:00
Irmandinhos
Irmandinhos
18
2-12
6
0-06
Mecos F.G.
Mecos
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Grupo C
20/06 12:30
Mecos F.G.
Mecos
8
1-05
10
1-07
Auriense
Auriense
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Grupo C
20/06 14:00
Auriense
Auriense
4
1-01
22
4-10
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-

Mellor segundo

EquipoPtosXGXEXPDif.
Pontevedra F.G. Pontevedra F.G.
42 0 019
Ártabros Ártabros
21 0 1-8
Auriense Auriense
00 0 2-11

20/06/2015

Mellor segundo
20/06 14:30
Ártabros
Ártabros
2
0-02
11
3-02
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Mellor segundo
20/06 14:50
Pontevedra F.G.
Pontevedra
15
4-03
5
1-02
Auriense
Auriense
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Mellor segundo
20/06 15:10
Auriense
Auriense
7
2-01
8
2-02
Ártabros
Ártabros
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-

Mellor terceiro

EquipoPtosXGXEXPDif.
Braithreachas Braithreachas
21 0 112
Dorna Dorna
21 0 10
Mecos F.G. Mecos F.G.
21 0 1-12

20/06/2015

Mellor terceiro
20/06 15:30
Braithreachas
Braithreachas
6
1-03
9
2-03
Dorna
Dorna
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Mellor terceiro
20/06 15:50
Dorna
Dorna
2
0-02
5
1-02
Mecos F.G.
Mecos
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Mellor terceiro
20/06 16:10
Mecos F.G.
Mecos
1
0-01
16
5-01
Braithreachas
Braithreachas
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-

Fase final

20/06/2015

Semifináis
20/06 17:30
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
8
2-02
14
1-11
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Semifináis
20/06 18:00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
18
3-09
5
1-02
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
3º/4º
20/06 19:30
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
4
0-04
5
1-02
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-
Final
20/06 20:00
Irmandinhos
Irmandinhos
8
0-08
20
4-08
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
Campo
Campo da Cañoteira (Teo)
Campo
-
Campo
-

Clasificación final

Estrela Vermelha Estrela Vermelha
Irmandinhas Irmandinhos
Pontevedra Pontevedra
Fillas de Breogán Fillos de Breogán
Ártabras Ártabros
Auriense Auriense
Braithreachas Braithreachas
Dorna Dorna
Mecas Mecos