Competición feminina

Horarios e resultados

Grupo A

EquipoPtosXGXEXPDif.
Irmandinhas Irmandinhas
63 0 054
Fillas de Breogán Fillas de Breogán
42 0 1-3
Braithreachas Braithreachas
10 1 2-19
Mecas F.G. Mecas F.G.
10 1 2-32

14/06/2014

Grupo
14/06 10:30
Irmandinhas
Irmandinhas
15
4-03
1
0-01
Fillas de Breogán
Fillas de Breogán
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Mecos F.G. (M)
Campo
Nacho
Grupo
14/06 11:00
Mecas F.G.
Mecas
7
0-07
7
2-01
Braithreachas
Braithreachas
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Irmandinhas (F)
Campo
Pablo Miragaya López
Grupo
14/06 13:30
Irmandinhas
Irmandinhas
33
10-03
5
1-02
Mecas F.G.
Mecas
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Fillos de Breogán (M)
Campo
Sebastián Pan Zapata
Grupo
14/06 14:00
Fillas de Breogán
Fillas de Breogán
12
2-06
5
1-02
Braithreachas
Braithreachas
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Irmandinhas (F)
Campo
Iván Villalón
Grupo
14/06 16:30
Irmandinhas
Irmandinhas
17
4-05
5
1-02
Braithreachas
Braithreachas
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Ártabros (M)
Campo
Iván Villalón
Grupo
14/06 16:30
Fillas de Breogán
Fillas de Breogán
12
1-09
8
2-02
Mecas F.G.
Mecas
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Braithreachas (M)
Campo
Marcos Gañete Picáns

Final

14/06/2014

Final
14/06 19:25
Irmandinhas
Irmandinhas
24
5-09
7
1-04
Fillas de Breogán
Fillas de Breogán
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Braithreachas (F)
Campo
-

Clasificación final

Irmandinhas
Fillas de Breogán
Braithreachas
Mecas F.G.

Competición masculina

Horarios e resultados

Grupo A

EquipoPtosXGXEXPDif.
Estrela Vermelha Estrela Vermelha
63 0 041
Mecos F.G. Mecos F.G.
42 0 110
Pontevedra F.G. Pontevedra F.G.
21 0 2-17
Compostela F.G. Compostela F.G.
00 0 3-34

14/06/2014

Grupo A
14/06 11:30
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
17
5-02
1
0-01
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Mecas F.G. (F)
Campo
Marcos Gañete Picáns
Grupo A
14/06 12:00
Mecos F.G.
Mecos
15
4-03
1
0-01
Compostela F.G.
Compostela
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Estrela Vermelha (M)
Campo
Sebastián Pan Zapata
Grupo A
14/06 14:30
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
9
2-03
2
0-02
Mecos F.G.
Mecos
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Fillas de Breogán (F)
Campo
Ramón
Grupo A
14/06 15:00
Pontevedra F.G.
Pontevedra
9
1-06
7
2-01
Compostela F.G.
Compostela
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Estrela Vermelha (M)
Campo
Pablo Miragaya López
Grupo A
14/06 17:00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
18
5-03
0
0-00
Compostela F.G.
Compostela
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Braithreachas (F)
Campo
Ramón
Grupo A
14/06 17:30
Mecos F.G.
Mecos
5
0-05
2
0-02
Pontevedra F.G.
Pontevedra
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Compostela F.G. (M)
Campo
Pablo Miragaya López

Grupo B

EquipoPtosXGXEXPDif.
Fillos de Breogán Fillos de Breogán
63 0 026
Irmandinhos Irmandinhos
42 0 128
Ártabros Ártabros
21 0 2-8
Braithreachas Braithreachas
00 0 3-46

14/06/2014

Grupo B
14/06 09:30
Irmandinhos
Irmandinhos
27
6-09
6
1-03
Braithreachas
Braithreachas
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Irmandinhos (M)
Campo
Sebastián Pan Zapata
Grupo B
14/06 10:00
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
8
2-02
4
1-01
Ártabros
Ártabros
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Braithreachas (M)
Campo
Marcos Gañete Picáns
Grupo B
14/06 12:30
Irmandinhos
Irmandinhos
15
4-03
6
1-03
Ártabros
Ártabros
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Mecos F.G. (M)
Campo
Nacho
Grupo B
14/06 13:00
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
26
7-05
6
1-03
Braithreachas
Braithreachas
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Ártabros (M)
Campo
Pablo Bermejo
Grupo B
14/06 15:30
Irmandinhos
Irmandinhos
6
0-06
8
1-05
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Pontevedra F.G. (M)
Campo
Pablo Bermejo
Grupo B
14/06 16:00
Ártabros
Ártabros
12
3-03
7
2-01
Braithreachas
Braithreachas
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Irmandinhos (M)
Campo
Iván Villalón

Fase final

14/06/2014

Semifináis
14/06 18:15
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
19
4-07
9
2-03
Irmandinhos
Irmandinhos
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Pontevedra F.G. (F)
Campo
-
Semifináis
14/06 18:50
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
11
1-08
2
0-02
Mecos F.G.
Mecos
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
Compostela F.G. (M)
Campo
-
Final
14/06 20:00
Estrela Vermelha
Estrela Vermelha
11
2-05
6
0-06
Fillos de Breogán
Fillos de Breogán
Campo
A Baiuca (A Estrada)
Campo
-
Campo
-

Clasificación final

Estrela Vermelha
Fillos de Breogán
Irmandinhos
Mecos F.G.
(grupos) Ártabros de Oleiros
(grupos) Braithreachas
(grupos) Compostela F.G.
(grupos) Potevedra F.G.