Resultados Liga feminina 2018/19

Xornada 1 (27-28 outubro)

Dom 28/10 – 12:30
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia Turonia 4-09 (21)
Herdeiros de Dhais Herdeiras de D. 4-30 (42)
Dom 28/10 – 19:45
Manuel Regueiro (A Estrada)
Irmandinhos Irmandinhas 0-10 (10)
Fillos de Breogán Fillas de B. 3-10 (19)
Dom 28/10 – 19:30
Campo das Cancelas (Compostela)
Estrela Vermelha Estrela Vermelha 3-27 (36)
Auriense Auriense 6-08 (26)

Xornada 2 (10-11 novembro)

Sáb 10/11 – 20:30
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais Herdeiras de D. 9-15 (42)
Keltoi Keltoi 3-11 (20)
Dom 11/11 – 19:30
Campo das Cancelas (Compostela)
Irmandinhos Irmandinhas 3-16 (25)
Estrela Vermelha Estrela Vermelha 2-15 (21)

Xornada 3 (17-18 novembro)

Dom 11/11 – 14:30
Campos da Torre (A Coruña)
Fillos de Breogán Fillas de B. 3-07 (16)
Herdeiros de Dhais Herdeiras de D. 0-24 (24)
Dom 11/11 – 16:30
ETEA (Vigo)
Keltoi Keltoi 2-09 (15)
Estrela Vermelha Estrela Vermelha 9-21 (48)
Dom 11/11 – 16:15
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense Auriense 6-11 (29)
Turonia Turonia 5-09 (24)

Xornada 4 (24-25 novembro)

Sáb 24/11 – 20:15
Manuel Regueiro (A Estrada)
Irmandinhos Irmandinhas 0-07 (7)
Keltoi Keltoi 1-06 (9)
Dom 25/11 – 14:30
Campos da Torre (A Coruña)
Fillos de Breogán Fillas de B. 4-16 (28)
Auriense Auriense 0-17 (17)

Xornada 5 (8-9 decembro)

Sáb 08/12 – 18:30
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais Herdeiras de D. 2-15 (21)
Irmandinhos Irmandinhas 2-12 (18)
Dom 09/12 – 20:30
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia Turonia 9-02 (29)
Estrela Vermelha Estrela Vermelha 7-15 (36)

Xornada 6 (15-16 decembro)

Dom 16/12 – 17:30
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense Auriense 4-15 (27)
Herdeiros de Dhais Herdeiras de D. 5-13 (28)
Sáb 15/12 – 12:15
ETEA (Vigo)
Keltoi Keltoi 2-18 (24)
Fillos de Breogán Fillas de B. 4-15 (17)

Xornada 7 (22-23 decembro)

Dom 23/12 – 19:30
Campo das Cancelas (Compostela)
Estrela Vermelha Estrela Vermelha 5-17 (32)
Fillos de Breogán Fillas de B. 0-15 (15)
Sáb 22/12 – 14:00
Campo de Chaín (Gondomar)
Turonia Turonia 1-12 (15)
Irmandinhos Irmandinhas 3-12 (21)

Xornada 8 (12-13 xaneiro)

Sáb 12/01 – 12:15
ETEA (Vigo)
Keltoi Keltoi 5-17 (32)
Turonia Turonia 4-11 (23)
Sáb 12/01 – 17:45
Manuel Regueiro (A Estrada)
Irmandinhos Irmandinhas 3-14 (23)
Auriense Auriense 3-11 (20)

Xornada 9 (19-20 xaneiro)

Dom 20/01 – 17:30
Campo da Universidade (Ourense)
Auriense Auriense
Keltoi Keltoi
Sáb 19/01 – 20:30
Manuel Anxo Cortizo (Lalín)
Herdeiros de Dhais Herdeiras de D.
Estrela Vermelha Estrela Vermelha
Sáb 19/01 – 14:30
Campos da Torre (A Coruña)
Fillos de Breogán Fillas de B.
Turonia Turonia