Resultados Liga 2017/18

 

23/09/2017
Liga feminina
S 14:00 Fillas de Breogán 0-43 (43) 1-11 (14) Ártabras
Liga masculina
S 14:00 Fillos de Breogán 16-11 (59) 1-04 (7) Ártabros
D 17:30 Braithreachas 1-03 (6) 7-19 (40) Irmandinhos
30/9/2017
Liga feminina
S 17:15 Irmandinhas 4-13 (25) 5-12 (27) Artabras
D 14:15 Fillas de Breogán 13-26 (65) 0-05 (5) Keltoi
D 16:00 Auriense 5-11 (26) 6-08 (26) Herdeiras de Dhais
D 18:00 Estrela Vermelha 9-22 (49) 7-14 (35) Pontevedra
Liga masculina
S 12:00 Terras do Eume (anulado) (anulado) Dorna
S 16:00 Irmandinhos 2-19 (25) 0-14 (14) Artabros
D 14:15 Fillos de Breogán 7-13 (34) 1-03 (6) Keltoi
D 17:00 Auriense 3-07 (16) 6-23 (41) Herdeiros de Dhais
D 19:15 Estrela Vermelha 6-16 (34) 1-03 (6) Cambados
07/10/2017
Liga feminina
S 10:45 Keltoi 2-10 (16) 6-14 (32) Irmandinhas
D 19:45 Herdeiras de Dhais 5-22 (37) 4-22 (34) Estrela Vermelha
Liga masculina
 S 12:15 Keltoi 0-10 (10) 7-16 (37) Irmandinhos
S 19:00 Dorna 0-16 (16) 3-06 (15) Braithreachas
D 18:00 Auriense (anulado) (anulado) Terras do Eume
D 20:45 Herdeiros de Dhais 1-10 (13) 0-15 (15) Estrela Vermelha
14/10/2017
Liga feminina
S 14:45 Artabras 6-13 (31) 5-17 (32) Keltoi
D 16:00 Pontevedra 3-09 (18) 5-11 (26) Auriense
D 19:30 Estrela Vermelha 3-11 (20) 9-15 (42) Fillas de Breogán
Liga masculina
S 14:15 Artabros 3-15 (24) 2-06 (12) Keltoi
S 19:00 Cambados 3-11 (20) 4-13 (25) Auriense
S 20:00 Braithreachas 3-14 (23) 3-13 (22) Herdeiros de Dhais
D 18:15 Estrela Vermelha 1-14 (17) 1-13 (16) Fillos de Breogán
28/10/2017
Liga feminina
D 19:30 Estrela Vermelha 2-21 (27) 5-10 (25) Auriense
Liga masculina
S 14:30 Artabros 2-11 (17) 0-15 (15) Braithreachas
S 17:00 Terras do Eume (anulado) (anulado) Herdeiros de Dhais
D 18:15 Estrela Vermelha 7-17 (38) 0-07 (7) Auriense
04/11/2017
Liga feminina
S 12:30 Keltoi 1-12 (15) 10-23 (53) Estrela Vermelha
S 14:45 Fillas de Breogán 11-25 (58) 3-04 (13) Pontevedra
S 20:30 Herdeiras de Dhais 5-12 (27) 5-10 (25) Irmandinhas
Liga masculina
S 10:45 Keltoi 3-07 (16) 3-10 (19) Estrela Vermelha
S 14:00 Fillos de Breogán 5-20 (35) 3-07 (16) Cambados
S 16:00 Braithreachas (anulado) (anulado) Terras do Eume
S 18:00 Dorna 5-11 (26) 8- 13 (37) Auriense
S 21:30 Herdeiros de Dhais 2-09 (15) 3-12 (21) Irmandinhos
11/11/2017
Liga feminina
S 18:15 Irmandinhas 3-10 (19) 4-11 (23) Pontevedra
S 20:30 Herdeiras de Dhais 2-10 (16) 11-20 (53) Fillas de Breogán
D 17:45 Auriense 2-13 (19) 2-02 (8) Artabras
Liga masculina
S 19:15 Irmandinhos 7-15 (36) 0-03 (3) Cambados
S 20:30 Dorna 3-09 (18) 5-12 (27) Keltoi
S 21:30 Herdeiros de Dhais 5-13 (28) 2-14 (20) Fillos de Breogán
D 16:30 Auriense 10-12 (42) 1-06 (9) Artabros
18/11/2017
Liga feminina
D 18:00 Pontevedra 4-16 (28) 3-11 (20) Artabras
Liga masculina
S 16:30 Cambados 1-07 (10) 0-12 (12) Artabros
S 18:15 Braithreachas 1-05 (8) 2-07 (13) Estrela Vermelha
S 19:30 Irmandinhos 8-25 (49) 0-07 (7) Dorna
25/11/2017
Liga feminina
S 10:30 Keltoi 5-09 (24) 4-15 (27) Herdeiras de Dhais
Liga masculina
S 12:00 Keltoi 4-04 (16) 8-14 (38) Herdeiros de Dhais
S 19:00 Auriense 3-11 (20) 2-13 (19) Braithreachas
 – Terras do Eume (anulado) (anulado) Fillos de Breogán
02/12/2017
Liga feminina
S 16:30 Fillas de Breogán 9-24 (51) 3-04 (13) Auriense
S 20:30 Herdeiras de Dhais 8-19 (43) 1-08 (11) Artabras
D 18:00 Pontevedra 6-12 (30) 1-06 (12) Keltoi
D 19:30 Estrela Vermelha 4-14 (26) 3-10 (19) Irmandinhas
Liga masculina
S 15:00 Fillos de Breogán 9-16 (43) 2-4 (10) Auriense
S 18:00 Cambados  5-08 (23) 5-04 (19) Keltoi
S 21:30 Herdeiros de Dhais 4-13 (25) 0-03 (3) Artabros
D 18:15 Estrela Vermelha 1-09 (12) 6-13 (31) Irmandinhos
09/12/2017
Liga feminina
Irmandinhas (adiado) (adiado) Auriense
Artabras 4-11(23) 9-17(44) Estrela Vermelha
Liga masculina
Irmandinhos (adiado) (adiado) Auriense
Artabros 1-4(7) 6-20(38) Estrela Vermelha
S 12:15 Keltoi 1-12(15) 2-10(16) Braithreachas
S 17:00 Dorna 1-6(9) 9-24(51) Fillos de Breogán
Cambados (anulado) (anulado) Terras do Eume
16/12/2017
Liga masculina
Dorna Cambados
Ártabros (anulado) (anulado) Terras do Eume
13/01/2017
Liga feminina
Auriense Keltoi
Irmandinhas Fillas de Breogán
Pontevedra Herdeiras de Dhais
Liga masculina
Auriense Keltoi
Irmandinhos Fillos de Breogán
Cambados Herdeiros de Dhais
Dorna Ártabros
Terras do Eume (anulado) (anulado) Estrela Vermelha
20/01/2017
Liga feminina
Pendente de designación da 2ª volta
Liga masculina
Keltoi (anulado) (anulado) Terras do Eume
Herdeiros de Dhais Dorna
Cambados Braithreachas
27/01/2017
Liga feminina
Pendente de designación da 2ª volta
Liga masculina
Terras do Eume (anulado) (anulado) Irmandinhos
Estrela Vermelha Dorna
Braithreachas Fillos de Breogán